Kategoriler
Polkadot

Polkadot Satın Al

Polkadot satın almak isteyen birçok kişi mevcut. Bunun sebebi ise son günlerde değerini 2’ye hatta 3’e katlaması diyebiliriz. Polkadot kısa süre önce kripto para borsalarında karşımıza çıktı. Kişisel olarak düşüncem en büyük artısı kurucularının arasında Ethereum kadrosundan bir kişinin olması diyebilirim. Ripple’ın davalarla karşı karşıya geldiği dönemde kendisini ön plana çıkarmış bir altcoin olarak Polkadot karşımıza çıkıyor.

Polkadot Nasıl Satın Alınır?

Polkadot şu anda Türk borsaları üzerinde işlem görmemektedir. Sizin elinizde bitcoin veya altcoinler mevcutsa;

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan binance’a buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.

Site üzerinden btc, eth gibi kripto paralarınızı transfer edip kolayca polkadot satın alabilirsiniz. Eğer elinizde hiçbir kripto para yoksa direkt site üzerinden kredi kartınızla veya havale yöntemiyle para yüklemeniz mümkündür.

Polkadot Nedir?

Polkadot, merkezi olmayan bir ağ sağlamayı hedef almaktadır. Mevcut web teknolojisi çeşitli verimerkezleri üzerinden sağlanmaktadır ve herhangi bir şekilde tam anlamıyla korunamamaktadır. Polkadot ise halka açık olup olmaması farketmeyecek şekilde tüm günümüz web teknolojilerini ve yakın  gelecekte karşımıza çıkabilecek tüm ağları sisteminde zincir üzerinde güvenilir bir şekilde bilgi alışverişi sağlamayı amaç edinmiştir.

Polkadot, merkezi olmayan uygulamaları ve hizmetleri oluşturmayı çok daha kolay hale getirmek istiyor.

Polkadot da diğer altcoinler gibi size herhangi bir kazanç garantisi vermemektedir. Biz de tabii ki herhangi bir yatırım tavsiyesi vermiyoruz. Kazanç veya zarar etmeniz sizin sorumluluğunuzdadır. Sadece size nasıl ve nereden polkadot satın alabileceğinizi göstermek için bu siteyi sizlere sunduk.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir